Валентин Наливайченко: Зростання тарифів на газ недопустиме

І знову в мінус! Влада хоче з нового року підвищити у 3-4 рази (!) плату за доставку газу до осель. Це призведе до зростання середньої платіжки з сьогоднішніх 10 гривень за м3 до 14 грн/м3.

Це недопустимий обман! Влада і особисто президент обіцяли, що ціни на газ для населення в цей опалювальний сезон не зростуть! А тепер тишком-нишком вони готують підвищення незрозумілої для більшості споживачів плати за доставку.

Таке підвищення від влади лише цієї зими обійдеться в 6-20 тисяч гривень для власників домогосподарств з індивідуальним опаленням.

Це – не побоюся цього слова – тарифний геноцид власного населення.

Ціна питання для власників облгазів – майже 30 млрд грн на рік. До речі 80% облгазів контролюються одним олігархом – ще один наочний приклад так званої «деолігархізації» Офісу президента.

До прикладу, для споживачів в Луганській області плату за доставку хочуть підвищити з сьогоднішніх 1,55 грн/м3 до 8,41 грн/м3 (!). І це в прифронтовій зоні, де населення заледве виживає.

Нагадаю, минулої зими підвищення плати за доставку газу на 70% спровокувало тарифні майдани по всій країні. Чого очікує уряд і президент, даючи добро на підвищення платіжок на 300-400%  важко уявити.

У НКРЕКП спробували заспокоїти, що, мовляв, остаточне рішення про ріст тарифів ще не прийнято, а питання буде вирішено в грудні.

Тож закликаю НКРЕКП і уряд не допустити підвищення тарифів на доставку газу. Тарифи на газ для населення повинні зменшуватися, а не рости по 300-400% перед опалювальним сезоном.

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 1 листопада 2021 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова