Валентин Наливайченко: Зміни до Регламенту, які планує ухвалити президентська більшість, – неконституційні

Ухвалення змін до регламенту Верховної Ради, якими пропонується обмежити кількість внесених до законопроєктів поправок, – це шлях до «демонтажу» парламентаризму в державі.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченков ефірі телеканалу ZIK.

«Ви маєте право сказати п’ять речень, а вже шосте і сьоме, вибачте, ми вам заборонили… Це все одно, що запровадити таку цензуру для засобів масової інформації. Це пряма норма, яку хоче ввести в українське законодавство президентська фракція. І я не знаю, навіщо, адже це неконституційно», – обурився народний депутат.

Прикладом ефективної законотворчої діяльності Валентин Наливайченко назвав роботу над законопроєктом про оборонні закупівлі. Народні депутати внесли сотні поправок, і від цього документ став тільки кращим.

«А тепер, за такою логікою, пропонують обмежити поправки для депутатів. Тоді навіщо взагалі депутати? Навіщо Верховна Рада? Не платіть тоді депутатам зарплати, зніміть парламентаризм і скажіть, що держава демонтується, бо такі рішення – це саме шлях до демонтажу ключового інституту держави – парламентаризму», – заявив Валентин Наливайченко.

Як передбачається, Верховна Рада у четвер, 16 квітня, на позачерговому засіданні має розглянути у другому читанні проєкт змін до Регламенту №1043, а також законопроєкти «Про оборонні закупівлі» та внесення змін до закону «Про місцеве самоврядування в Україні» №2653.

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова