Валентин Наливайченко: Замість того, щоб красти, влада має запустити двигун оборонно-промислового комплексу

«Батьківщина» виступає за розвиток оборонно-промислового комплексу, а не за його розпродаж.

Про це заявив з трибуни Верховної Ради народний депутат, член фракції «Батьківщина» Валентин Наливайченко під час розгляду законопроєкту про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності.

«Провладна монобільшість, без погодження, до речі, з жодною депутатською групою протягнула законопроєкт про те, «як вкрасти оборонні підприємства України». Нічого іншого ви в цьому законопроєкті не побачите!» – обурився парламентар.

Валентин Наливайченко категорично заперечив ідею монобільшості вкрасти оборонні підприємства під виглядом і під парасолькою корумпованої прокладки – «Укроборонпрому».

«Тисячі робітників оборонних підприємств України чекали на прямі державні замовлення, знищення корупції й сподівалися, що влада нарешті припинить їх обдирати! Тож припиніть обкрадати самі оборонні підприємства, які можуть заробляти», – закликав політик.

Депутат зауважив, що  з української гордості – заводу «Антонов», який ледь виживає, торік чиновники «Укроборонпрому» забрали 40 мільйонів гривень для себе, на свої захмарні зарплати, офіси та привілеї».

«Оборонні підприємства належать державі.  Оборонний захист держави – це прямий обов’язок  кожного народного депутата. Не заробляти, не перетворити на акціонерне товариство і стати багатими коштом оборонки, а навпаки: запустити двигун оборонно-промислового комплексу,  захищати країну і дати можливість нашим оборонцям працювати й виготовляти таке потрібне оборонне обладнання, зброю для захисту країни», –  озвучив позицію фракції Валентин Наливайченко.

У підсумку «Батьківщина» не підтримала законопроєкт №3822.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова