Валентин Наливайченко: Хто і як сьогодні діє на міжнародній арені

Питання глобальної політики та дій, які відбуваються сьогодні на міжнародній арені.

Сполучені Штати Америки і блок НАТО, який вже найближчим часом складатиметься із 32-х країн, будуть суттєво збільшувати свої бюджети на виробництво систем протиповітряної оборони, сучасної бойової авіації, використовуючи штучний інтелект для ефективнішого захисту від будь-яких загроз від таких країн, як росія, Іран та Північна Корея.

Що стосується Китаю – великої країни Тихоокеанського регіону з глобальною економікою, то політика, насамперед Сполучених Штатів Америки спрямована на вибудовування взаємовигідних торговельних, економічних та політичних відносин із Піднебесною.

Саме ці важелі сприятимуть врегулюванню і нормалізації насамперед економічних відносин між США та Китаєм.

Бо, якщо нормалізуються  економічні взаємини Китай – США – ЄС, то не буде місця на земній кулі ні путіну, ні ХАМАСу, ні Північній Кореї, ні іншим з терористичними нахилами.

Відомо, що лише завдяки торговельно-економічним шпаринам у взаєминах із Китаєм ще виживає російська економіка.

Бо путін на війну проти України спалив практично усі стратегічні запаси і бюджетні гроші з російської федерації.

Прогноз на майбутнє – це позитивне вирішення глобальних економічних відносин між Сполученими Штатами Америки, Європейським Союзом та Китаєм.

І що не менш важливо.

Остаточне усунення зі світової арени та впливу на вирішення будь-яких проблем у світовому порядку таких країн, як терористична росія.

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Telegram, 24 жовтня 2023 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова