Валентин Наливайченко: Влада хронічно не виконує своїх обіцянок

Страх запитати в людей, страх відповідати за провали в економіці – це головне, що ми зрозуміли про нинішню владу.

У парламенті вже пів року – узурпація влади президентською фракцією, невиконання обіцянок та нерозуміння катастрофічних наслідків такого управління країною.

Влада отримала за це недовіру людей. Соціологія красномовна: діяльність Верховної Ради (читай: монобільшості) в лютому 2020 року не схвалюють 70% українців, а схвалюють – 19%.

Як депутат, який постійно працює у сесійній залі, у комітетах і приймаю людей особисто, точно знаю причини такого несприйняття влади.

По-перше, монобільшість у парламенті відмовляється розглядати та голосувати за соціальні законопроєкти. Президентська фракція просто узурпувала порядок денний Ради! А страждають від цього люди.

Початок березня, а пенсії так і не проіндексовані. Що б зробив нормальний парламент? Скликав би позачергову сесію, викликав уряд і спитав би, в чому справа. А тим часом уряд профанів нам розповідає, що вони ще у якійсь розробці… Та люди можуть померти, поки ви їм ці гроші нарахуєте!

Друга причина – влада хронічно не виконує своїх обіцянок. Не ухвалено закон про референдум. І люди, особливо на місцях, так і не отримали влади у свої руки.

Переконаний: головна функція цього парламенту – зробити так, щоб народовладдя в Україні відбулося. Насправді, ми демократично розвинена країна, яка потребує референдумів.

Люди до цього готові й хочуть самі визначати: що потрібно країні, а що не потрібно «городити» у владі. Це стосується і питання продажу землі, і розподілу бюджетів, і використання природних ресурсів.

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 3 березня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова