Валентин Наливайченко: Влада розрахувалася з іноземними кредиторами українською землею, знехтувавши національними інтересами

Влада, проголосувавши за вказівкою президента за розпродаж землі, хоче розраховуватися з іноземними кредиторами українськими чорноземами, які належать людям.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко, коментуючи законопроєкт про розпродаж землі, який з порушенням Регламенту Верховної Ради було ухвалено минулої ночі.

«Я виступаю категорично проти законопроєкту про розпродаж землі, який влада нинішня і попередня ганебно протягнули разом минулої ночі. Разом з фракцією «Батьківщина» ми наполягаємо: зараз повинен бути виконаний головний пункт, передбачений Земельним кодексом, – кожен громадянин з 18 років має право на 2 гектари 28 соток землі безкоштовно», – наголосив народний депутат.

Насправді, зауважив Валентин Наливайченко, «державні землі незаконно та потайки вже розподілені між корумпованими чиновниками та аферистами», а Земельний кодекс щодо права громадян на безкоштовні 2,28 гектара не виконаний в жодному регіоні України.

«Ми також наполягаємо на створенні електронного земельного кадастру. Щоб кожна людина могла зрозуміти і побачити, де його ділянка, на якій можна займатися господарством чи побудувати хату», – резюмував Валентин Наливайченко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова