Валентин Наливайченко: Влада мусить зняти тарифне ярмо з українців

Уряд має знизити комунальні тарифи на газ на 30-40%. Навіть більше, влада могла зняти це тарифне ярмо з українців уже давно, не чекаючи новорічних свят чи переговорів з Газпромом, які ще можуть обернутися Україні «газовим Мінськом».

Що потрібно для встановлення справедливої ціни на газ? Насамперед, дві речі. Перше – спрямувати газ власного видобутку на потреби населення. Відповідний законопроєкт ми зареєстрували ще на початку роботи нової Верховної Ради (а це – чотири місяці тому!).

І друге – необхідно модернізувати теплокомуненерго. Кошти на це є у фондах Європейського Союзу. Від українських чиновників потрібна лише конкретна програма модернізації. І, звичайно ж, не треба красти!

І ще одна важлива річ. Громадяни України мають право знати подробиці останніх домовленостей з Газпромом. Зокрема, яка ж ціна транзиту?

Наполягаю на цьому, бо для України завжди були згубними утаємничені газові переговори з РФ. Здебільшого вони завершувалися фінансовими чи політичними преференціями (читай: корупцією українських чиновників), а розплачувалися за це громадяни України, сплачуючи захмарні тарифи на газ.

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 25 грудня 2019 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова