Валентин Наливайченко: Від засідання «Рамштайн-6» чекаємо посилення захисту нашого неба!

Найбільші очікування України від чергового засідання Контактної групи з питань оборони України, яке відбудеться сьогодні у Брюсселі, – це постачання додаткових систем протиповітряної та протиракетної оборони.

Про це повідомив в ефірі телеканалу «Еспресо» народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко.

«Що найважливіше: Україна проситиме у наших союзників постачання додаткових систем протиповітряної та протиракетної оборони! Нам потрібні такі види озброєння, які дозволять захищати українське небо, наші міста, енергетичну інфраструктуру від ракетних терористичних ударів з боку російської армії», – наголосив він.

Валентин Наливайченко також нагадав, які системи ППО Україна вже отримала останніми днями.

«До нас вже надійшла партія американських протиракетних систем HIMARS.

Ми отримали виготовлену у Німеччині систему протиповітряної оборони IRIS-T. На сьогодні це найсучасніша система захисту, яка дозволить закрити міста України в разі терористичних ракетних атак ворога! І Україна – перша держава, яка отримала від Німеччини це сучасне озброєння!» – зауважив політик.

На переконання Валентина Наливайченка, «українцям варто зрозуміти, що під час війни, ми, на жаль, позбавлені можливості самі виготовляти таку зброю! А наші союзники її виробляють і передають нам».

«Рамштайн» сьогодні важливий і тим, що Сполучені Штати Америки та особисто президент Байден підтвердили, що на додаток до нових рішень Антипутінської коаліції Україна отримає ще додаткові ракетні системи», – додав народний депутат.

Також він звернув увагу, що після 12 жовтня ми можемо розраховувати на отримання нових сучасних літаків – штурмовиків та винищувачів, які будуть збивати ворожі цілі й ракети, боронити наше небо. Українські пілоти продовжують підготовку та навчання за кордоном, де переймають досвід в іноземних колег.

«Економічна міць країн, які входять до групи «Рамштайн», у 15 разів перевищує всю довоєнну економіку російської федерації, яка зараз стрімко летить в прірву!» – підсумував Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова