Валентин Наливайченко: Від безпорадності у війні проти України ворог скаженіє!

Від безпорадності у війні проти України ворог скаженіє!

Ракетні удари по Львівщині, Одещині, Закарпаттю, Дніпропетровщині, Кіровоградській області, по всьому Донбасу, бомбардування Маріуполя, руйнування інфраструктурних об’єктів у багатьох регіонах… Все це реакція кремлівського диктатора на відсіч ЗСУ, на злагоджені дії антипутінської коаліції,  на постачання новітньої зброї в Україну.

В агресора сценарій бомбардувань та ракетних обстрілів не міняється, як не змінюється з 2014 року почерк російських провокацій.

Весь світ запам’ятав, як у липні 2014 року російські військові завезли з на територію Донецької області комплекс «Бук М1», з якого збили Малайзійський Боїнг MH-17. Тоді загинули 293 людини.

Це один з тих терористичних інструментів, який російські злочинці хотіли б використати знову. Тож ми маємо бути готові до того, що росія й надалі вчинятиме брудні провокації. Вони можуть навіть з тимчасово окупованої території лупити по їхніх літаках…

Але за нинішнього рівня супутникового спостереження, від Starlink до спеціальних супутників-розвідників, які використовуються країнами-членами НАТО, приховати злочин агресора буде неможливо!

До речі, ми тепер теж маємо доступ до цих джерел розвідувальної інформації.

А це означає, що будь-які російські провокації будуть миттєво викриті!

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Персональний сайт політика, 4 травня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова