Валентин Наливайченко: Уряд повинен припинити відсторонюватися від головного – боротьби з коронавірусом

Влада не має права і далі розбазарювати гроші з коронавірусного фонду, пускати їх на дороги, тюрми й кіно, у той час, коли масово хворіють та гинуть українці.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу ZIK.
Він зауважив, що наслідки від епідемії коронавірусу для України будуть трагічними, адже за вісім місяців влада так і не змогла підготуватися до чергового удару хвороби.

«Понад вісім місяців тому були запроваджені перші карантинні заходи, було виділено величезне фінансування. 66 мільярдів у Верховній Раді виділяли для однієї головної мети – інвестувати в систему охорони здоров’я України: від реагентів і хімікатів, які потрібні для тестування, до ремонту лікарень і закупівлі кисневих концентраторів, яких зараз не вистачає. Здавалося все було зрозуміло – коли в тебе є повноваження, величезний бюджет і величезна потреба рятувати країну. Але що зробили?» – обурився народний депутат.

Розбазарювання коронавірусного фонду, на думку Валентина Наливайченка, призвело до того, що «в районних лікарнях України сьогодні навіть за власний кошт люди не можуть зробити тест на коронавірус, медичні заклади відмовляються приймати хворих через заповненість, а нестача кисню є критичною».

«Ось чому ми так б’ємося і будемо битися у парламенті, щоб уряд припинив відсторонюватися від головного завдання і витрачав гроші на пріоритети – боротьбу з коронавірусом», – наголосив парламентар.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова