Валентин Наливайченко: Україна рухається неправильним курсом, і падіння рейтингів влади тому підтвердження

Падіння рейтингів президента і його партії зумовлене тим, що влада довела країну до кризи. Люди відчувають погіршення життя.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Україна рухається неправильним курсом! Скільки б влада не говорила людям, що все добре, вони відчувають, що їм вже недобре! Газу не вистачає на зиму. Що робила влітку влада? Свідомо довела до кризи на енергоринку!» – обурився парламентар.

Він зауважив, що свої прорахунки влада намагається прикрити віртуальними успіхами.

«Якщо країна рухається неправильним напрямком, якщо немає професіоналів у владі, якщо високопосадовці не знають, що робити – тоді влада починає нав’язувати людям картинку не реальну, а віртуальну. Зокрема, тиснути на журналістів», – вважає політик.

Валентин Наливайченко також обурився намаганням відновити імпорт електричної енергії, не зважаючи на те, що парламент ухвалив заборону на її закупівлю в Білорусі та Росії.

«Навесні ми добилися в парламенті заборони російсько-білоруського імпорту як мінімум до кінця цього року. Таким чином ми припинили грабунок української енергетики. Українській владі потрібно вирішити питання з дефіцитом вугілля на державних ТЕС і ТЕЦ, а не підігрувати імпорту струму з країни-агресора», – наголосив народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова