Валентин Наливайченко: Україна буде в НАТО! 

Питання вступу України НАТО є пріоритетним для фракції «Батьківщина» та її лідера Юлії Тимошенко. 

Про це заявив член фракції, секретар Комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Валентин Наливайченко, виступаючи під час розгляду Постанови №9192 про Звернення ВРУ до держав – членів Організації Північноатлантичного договору (НАТО), Парламентської асамблеї НАТО щодо членства України в Організації Північноатлантичного договору.

«Сьогодні наш парламент від імені всієї держави сказав: місце України у військово-політичному союзі НАТО Це наша безпека і це оборона», – наголосив він.

Наливайченко нагадав, що для фракції «Батьківщина» десятиліттями питання євроатлантичної інтеграції було і є пріоритетним.

«За прем’єрства Юлії Тимошенко у 2008 році Україна подала заявку в НАТО. Ми також тоді збудували полігон НАТО під Києвом. У 2014 році була чітка програма вступу до НАТО. Настав 2023 рік і наша воля не змінилася, вона зміцнилася!» – сказав член фракції «Батьківщина».

Валентин Наливайченко також переконаний: Україна буде в НАТО.

«Час цього добитися нам всім. Оскільки наші ЗСУ на полі бою цього добиваються щодня і щоночі!» – заявив депутат з парламентської трибуни.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова