Валентин Наливайченко: Тактична, оперативна і стратегічна військова освіта – пріоритети для парламенту

«Батьківщина» підтримала у першому читанні проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо військової освіти та науки (№5641).

Виступаючи з парламентської трибуни під час розгляду законопроєкту, народний депутат, член фракції Валентин Наливайченко наголосив, що настав час ефективно використати досвід відбиття російської агресії в українській військовій освіті.

«Час зробити так, і це буде справедливо, щоб кожен, хто захищав Україну на передовій – від добровольців-волонтерів до фахових військових ЗСУ – отримали можливості викладати у вищих та інших навчальних закладах для наших оборонців.  Зробити так, щоб кожному з 12 вищих навчальних закладів, в кожній із 31 військової кафедри такі фахівці отримали можливість і викладати, і підвищувати нашу обороноздатність», – сказав він.

За словами Валентина Наливайченка, варто використати досвід країн-членів НАТО: «Тактична, оперативна і стратегічна військова освіта – це те, про що дбає держава і дбає парламент. «Батьківщина» виступає саме за такий підхід!»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова