Валентин Наливайченко: Сьогодні вкрай необхідно забезпечити  алгоритм роботи економіки та охорони здоров’я

Сьогодні уряд ухвалив рішення продовжити ще на місяць карантин та оголосив надзвичайну ситуацію по всій Україні.

Тринадцять днів (!) карантину вже минуло. Мультимільйонери у владі вивезли з країни за корупційними схемами медичних товарів на десятки мільйонів доларів. Топкорупціонери так «зрозуміли» карантин.

Топкорупціонери в Києві видали наказ про елітне медичне лікування топчиновників. Ні Офіс президента, ні Кабмін, ні “Нафтогаз” не передали лікарням жодного (!) автомобіля, жодної (!) резиденції чи санаторію в жодній (!) області України!

Що мала і має робити влада під час карантину? Для чого потрібен цей час?

1. Спрямувати гроші, забезпечення, резерви (в тому числі владні резиденції, санаторії і автомобілі) на потреби лікарень.

2. Зібрати кращих вірусологів та епідеміологів і отримати від них чіткі професійні рекомендації, як мають працювати заводи, аграрні підприємства, транспорт, медичні установи, торговельні мережі, енергетика – вся критична інфраструктура України.

3. Замовити (і це мав зробити президент і уряд ще в січні) в наукових інститутах та лабораторіях України тести, вакцину та методику лікування і профілактики захворювань на коронавірус. А не закривати наукові інститути і відправляти фахівців у безоплатні відпустки!

Переконаний, що карантин – це час для підготовки медицини для протистояння вірусу та розробки вакцини і методів лікування.

Якщо тільки «сидіти вдома», то кризу не подолати!

Завдання завдань – винайти та забезпечити всіма важелями і грошима держави алгоритм роботи ЕКОНОМІКИ та ОХОРОНИ ЗДОРОВ‘Я.

Таких дій ми вимагаємо від президента, прем‘єра, уряду! Про це має звітувати влада, а не готувати собі елітні номери в лікарнях та купувати собі мерседеси.

Влентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 25 березня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова