Валентин Наливайченко: СЬОГОДНІ й ЗАВТРА для нас всіх – це консолідація заради оборони країни

Всередині країни має бути повна мобілізація оборонної промисловості, наявних бюджетних ресурсів і максимальна мобілізація на потреби ЗСУ.

Про це заявив на брифінгу у Верховній Раді народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко.

«Перше і головне – мобілізація всіх сил і ресурсів в економіці, насамперед для підвищення обороноздатності країни! На кожне оборонне підприємство від Харкова до Дніпра ми маємо забезпечити ресурси, засоби, фінансування!» – заявив він.

Валентин Наливайченко запевнив, що «Батьківщина» і законопроєктами, і конкретикою діє у парламенті. Він наголосив на важливості якнайшвидшого підвищення грошового забезпечення для військовослужбовців.

«Всі сили та ресурси, без подвійних стандартів і без сумнівів ми маємо спрямувати сьогодні на обороноздатність для наших захисників», – наголосив парламентар.

За словами Валентина Наливайченка, українські військовослужбовці мають бути максимально забезпечені зброєю, захисними модулями: «Кожна бригада чи батальйон на лінії розмежування повинні мати все необхідне. Нам всім зрозуміло – це лінія фронту після останніх заяв і дій окупантів».

«Для нас усіх також важливо зрозуміти, що «вчора» закінчилося, а «СЬОГОДНІ» і «ЗАВТРА» для нас усіх – це консолідація сил і засобів. У парламенті ми виступаємо за єднання всіх без винятку  народних депутатів – на роботі, в роботі та в ухваленні конкретних рішень на користь країни», – підсумував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова