Валентин Наливайченко: Розвідка має захищати безпеку громадян та держави від зовнішніх загроз

Представлені у парламенті законопроєкти про розвідку та про службу зовнішньої розвідки є непрофесійними і можуть бути ухваленими лише після розробки Національної розвідувальної програми.

На цьому наголосив народний депутат від фракції «Батьківщина» Валентин Наливайченко під час розгляду відповідних документів у ВРУ.

«Насправді розвідка має захищати безпеку громадян та держави від зовнішніх загроз. Від яких загроз і як, – це все має бути прописано у Національній розвідувальній програмі. Влада цього досі не зробила», – заявив він

Як пояснив Валентин Наливайченко, з такої програми стане зрозуміло, які загрози існують за кордоном для громадян України: «Які є зовнішні загрози для держави; чи потрібна Нацгвардії розвідка; які державні органи та які ресурси необхідні для подолання цих загроз та викликів. А тому до затвердження такої програми ухвалювати закони про розвідку передчасно і непрофесійно».

Для парламенту, додав він, ця програма стане правовою основою для всіх законопроєктів, які стосуються безпеки та оборони.

Валентин Наливайченко закликав Раду фахово підходити до розгляду цих важливих для безпеки держави та громадян законопроєктів.

«Не треба непрофесіоналам в залі вигадувати, що потрібно професійним військовим», – наголосив народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова