Валентин Наливайченко: Розкрадання під час пандемії – це злочин проти національної безпеки, його потрібно негайно розслідувати

«Батьківщина» наполягає на прозорому й ефективному розслідуванні фактів корупції при закупівлі медичного обладнання, препаратів та засобів захисту, які були цього року.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко під час виступу з парламентської трибуни.

«Досі ні НАБУ, ні ДБР нам не повідомили про жоден результат щодо розслідування таких зловживань. Мільйонні розкрадання на коронавірусі – це злочин проти національної безпеки. Він має бути ретельно розслідуваний і ми маємо бачити покарання!» – наголосив народний депутат.

Валентин Наливайченко також закликав уряд у повному обсязі здійснити додаткові виплати медикам, які захищають українців від коронавірусу.

«Настав час виплатити безумовно і в повному обсязі 300 відсотків надбавки кожному лікарю і медбратові, кожній медсестрі й санітарці! Для справжніх захисників нашої держави має бути виконана головна функція держави: захистіть, заплатіть і дайте можливість фахово працювати українським медикам», – закликав політик.

Окрім того, Валентин Наливайченко звернув увагу, що європейські країни, зокрема, Німеччина, вже винайшли вакцину від коронавірусу, її вже випробовують і «невдовзі вона буде доступна для громадян Німеччини».

«Батьківщина» звертає увагу, що настав час нашому уряду залучити всі можливості, залучити українську дипломатію й увійти в переговори для того, щоб і для українців така вакцина стала доступною в першу чергу», – резюмував Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова