Валентин Наливайченко: Прем’єр повів себе як боягуз, а вся його діяльність – профанація

Уряд Гончарука повинен піти у відставку, і це зараз залежить від політичної волі президента Зеленського.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко під час спілкування з журналістами у Верховній Раді.

«Те, що цей уряд повинен піти геть, – немає сумнівів. Все залежить від політичної волі президента Зеленського: чи потрібен йому уряд профанів, які не поважають ані його, ані, що найголовніше, громадян України», – сказав політик.

На думку Валентина Наливайченка, сьогодні у парламенті прем’єр-міністр Гончарук повів себе не гідно, відмовившись відповісти на запитання депутатів.

«Прем’єр повів себе як боягуз. З’явився ненадовго в парламенті, де всі його чекали півтори години. І втік, не відзвітувавши про свою роботу, не відповівши на запитання депутатів, в тому числі й про захмарні премії своїх підлеглих», – зазначив парламентар.

Валентин Наливайченко також наголосив, що вся відповідальність за провали уряду лежить на президентові та його фракції у парламенті.

«Президент повинен набратися політичної волі. Це його уряд. Саме на ньому та його фракції – відповідальність за весь безлад, за всю профанацію, за премії та збагачення на посадах», – резюмував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова