Валентин Наливайченко: Потрібно зупинити ганебний туризм російських чиновників у країни ЄС

Як зупинити цю ганьбу, коли російські посадовці, судді, чиновники відпочивають зараз в країнах Європейського Союзу?

У країнах, які самі вони та їхній російський уряд називають НЕдружніми! На європейських курортах та у містах, які їхні російські держдумівці та пропагандисти закликають знищити ядерними ракетами!

Перше. Відповідь усього цивілізованого світу, ЄС, Великої Британії, США має бути чіткою – НЕ допускати на свої території цих і таких громадян рф. НЕ видавати їм візи. Ті шенгенські візи, що були видані до початку агресії – скасувати.

Зараз все виглядає так, що громадяни країни-агресора їздять як туристи до країн, яким погрожують і це саме в той час, коли російські війська та найманці вбивають людей в Україні. Що це за туризм? Що це за туристи?

Друге. Видавати зараз шенгенські візи агресору, у той час, як громадяни європейських країн зі своїх бюджетів виділяють гуманітарну, а уряди військову допомогу, щоб зупинити агресора – нонсенс!

Нонсенс ще й тому, що у жодної країни Євросоюзу немає доступу до баз даних та біометрики громадян росії. Це означає, що рф може видавати масово і безконтрольно свої закордонні паспорти співробітникам спецслужб, агентам, потенційним диверсантам тощо. Паспорти за вигаданими прізвищами та даними, які неможливо ідентифікувати та проконтролювати.

І перше, і друге треба доводити нашим партнерам для ухвалення рішень тут і зараз!

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 28 серпня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова