Валентин Наливайченко: Потрібно ізолювати росію від енергоринків

Найголовніше, що робить зараз Україна, – це нищить ворога на полях війни!

Найголовніше, що робить світ, це ізолює агресора – рф від військових технологій, запчастин, оптики, від усього, що може посилювати збройний арсенал нападника.

У спілкуванні з американськими конгресменами й експертами не раз наголошував, що найголовніше – це ізоляція росії від енергоринків.

Перестати закуповувати країнам Євросоюзу російський газ, російську нафту на світових ринках!

Енергетика – це 60% економіки росії! У випадку нашого спільного з союзниками фронту з ізоляції агресора від енергоринків ми суттєво скоротимо, обріжемо гроші, за які росія зможе творити геноцид проти українського народу.

Чи дає результати те, що в Європі забирають яхти в одного чи в другого олігарха? Так, але, як бачимо, це не сильно стримує путіна і його агресію проти України…

А от позбавлення можливостей заробляти мільярди на світовому енергоринку та позбавлення військових технологій і запчастин для війська рф – це два дуже серйозні стримуючі фактори для агресора – тут і зараз!

Тож поки переговорники – у Туреччині, завдання наше – працювати з міжнародними партнерами на посилення і ще раз посилення енергетичних санкцій проти кремля!

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 29 березня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова