Валентин Наливайченко: Потрібні дієві ініціативи від уряду щодо захисту малих і середніх підприємців

Уряд зараз має максимально підтримувати малий бізнес – забрати бюрократичні перепони й надати можливість участі в державних тендерах.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі каналу «Україна 24».

«Перше – повинні бути максимальні ініціативи від уряду, щоб все-таки працювали маленькі заклади, кафе, ресторани, з дотриманням санітарно-гігієнічних правил. Друге – дати пільгове оподаткування, особливо що стосується оренди на період карантину. Я вже не кажу про третю складову, яку українська економіка, на жаль, не витягує – це компенсація збитків», – сказав він.

На переконання Валентина Наливайченка, треба зняти податкове навантаження на бізнес і дати йому можливість заробляти гроші.

«Максимальна лібералізація, максимальна дерегуляція всіх бюрократичних процедур, які продовжують тиснути на малий бізнес. Максимально прибрати монополії, дати можливість бізнесу брати участь у державних тендерах. Це все має підтримати малих і середніх підприємців і їхні родини!» – зауважив депутат.

Також Валентин Наливайченко запропонував звернути увагу на досвід сусідньої Польщі.

«Сусідня Польща розглядає не посилення карантину, а, навпаки, послаблення. Але яке послаблення? Економічне, насамперед, для своїх бізнесменів, для своїх малих підприємств. У цьому повинна бути головна роль, як це не дивно прозвучить, Міністерства економіки, яке повинно було б займатися саме цими справами», – констатував парламентар.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова