Валентин Наливайченко: Посилюємо кордони з допомогою європейських партнерів

Під час війни треба всіляко підтримувати й посилювати наших прикордонників – всіма силами та засобами, які є в розпорядженні України і які надають європейські партнери.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко, виступаючи з парламентської трибуни під час ухвалення змін до Закону України «Про національну безпеку України» щодо стратегічних основ інтегрованого управління кордонами.

«Для нас інтегроване управління кордоном означає зробити його зручним для громадян при перетині з ЄС. Але під час війни це означає всіляко підтримувати й посилювати наших прикордонників – всіма силами та засобами, які є в розпорядженні України і які надають європейські партнери. В цьому важливість і національна доцільність цього законопроєкту», – зауважив він.

Наливайченко також зауважив, що це «нагода подякувати нашим європейським партнерам за багаторічну підтримку нашого кордону, його захисників та облаштування національного кордону України відповідно до стандартів ЄС».

«Під час перемовин про вступ до ЄС нам потрібно більше європейських фахівців, європейське навчання для наших прикордонників, посилення засобів контролю, виготовлення на території України всього необхідного для захисту нашого кордону», – наголосив народний депутат.

Депутати від «Батьківщини» підтримали проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про національну безпеку України» щодо стратегічних основ інтегрованого управління кордонами (№9490) у першому читанні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова