Валентин Наливайченко: Посилення відповідальності та строків покарання дозволить краще боротись з корупцією в країні

Корупція – це внутрішній агресор України. Боротися з нею потрібно зокрема й шляхом посилення відповідальності та строків покрання.

Таку думку в ефірі телеканалу «Еспресо» висловив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко.

«Свого часу прем’єр-міністр Ізраїлю Голда Меїр говорила, що якщо прирівняти корупцію до державної зради, то тоді можна її викорінити в держави. Це тоді стосувалось Ізраїлю, а зараз стосується і нас. Корупція є внутрішнім агресором України», – пояснив він.

Наливайченко переконаний: посилення відповідальності та строків покарання дозволить краще боротись з корупцією в країні.

«Риба гниє з голови! Особиста відповідальність очільників відомств, міністерств, депутатів різних рівнів є головним інструментом для того, щоб викорінити корупцію. Треба посилити строки покарання та конфіскацію усього майна, а також розшук та повернення всіх вкрадених грошей з країни. Всі офшорні рахунки чиновників потрібно законодавчо конфіскувати й повернути до бюджету України. Тому я переконаний, що в нас достатньо інструментів для того, щоб подолати корупцію в країні», – наголосив  політик.

На переконання Наливайченка, гроші з офшорів під час воєнного стану треба повертати в бюджет України і використовувати на потреби ЗСУ, а після закінчення війни – до скарбниці на потреби країни.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова