Валентин Наливайченко: Підвищення ренти на газ поверне Україну на газову «голку» Росії

Уряд за рахунок податків з українського газу хоче профінансувати російську армію на 160 млрд гривень!

І лише 14 млрд гривень (це менше 10%) від підвищення ренти можуть віддати Збройним Силам України.

У пояснювальній записці до проєкту закону про підвищення податків на український газ написано: 160 млрд гривень буде спрямовано на закупівлю імпортного – читай російського – природного газу.

Зараз ходять чутки про спроби деяких українських чиновників домовитися з російським «Газпромом» про відновлення закупівлі газу, Зокрема, щоб ці 160 млрд гривень від українських платників податків заплатити російській газовій монополії, тобто, по суті, віддати їх на фінансування російської армії.

З одного боку, влада хоче зупинити видобуток власного газу в Україні, з іншого – відібрати в українських газовиків 160 млрд грн і передати їх «Газпрому».

Замість того, щоб залучити більше інвестицій в розробку українських газових родовищ на Полтавщині, Харківщині, Львівщині, на Причорноморському шельфі, позбутися залежності від імпортного газу, – уряд прагне обкласти власні свердловини непосильними податками заради корупційних домовленостей з російським «Газпромом».

Закликаю уряд відмовитися від спроби підняти податки на видобуток українського газу заради злочинного імпорту російського газу.

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 18 лютого 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова