Валентин Наливайченко: Перезапуск оборонно-промислового комплексу дозволить наповнити бюджет країни й створити сотні тисяч робочих місць

Хочу продемонструвати на цифрах важливість перезапуску ОПК в Україні.

Скільки робочих місць може дати оборонно-промисловий комплекс? – 300 тисяч (втричі більше, ніж зараз).

Скільки грошей може привносити в бюджет України? – втричі більше, ніж зараз.

Щоб це стало реальністю в Україні, я розробив новий законопроєкт про перезапуск ОПК.
Підходи, які закладаю у законопроєкті, знаходять однодумців. Сьогодні отримав копію листа керівників об’єднань і профспілок авіапідприємств. Почитайте!

Професіонали категорично проти чергових «реформ» влади: створення замість одного концерну – шістьох надбудов! Це імітація «перетворень», заміна шила на мило.

Мій же законопроєкт про ОПК передбачає створення єдиного центрального органу виконавчої влади, який буде формувати промислову політику держави та надавати замовлення українським заводам, а не відбирати кошти з підприємств для збагачення можновладців!

Зараз мені надходить багато пропозицій. Наприклад, створити спеціальний фонд, в якому буде акумулюватися відсоток від експорту товарів військового призначення для фінансування НОВИХ розробок конструкторських бюро і наукових установ у сфері ОПК. Цілком підтримую цю ідею, найцінніше – це наші ноу-хау, які є гарним базисом для розвитку та оновлення ОПК.

Як народний депутат беру під особистий контроль належне реагування на це звернення промисловців та профспілок в Кабінеті Міністрів та Офісі президента.

 

 

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook 29 квітня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова