Валентин Наливайченко: Перемовини про вступ України до Євросоюзу можуть розпочатися вже наступного року

Додамо оптимізму! Перемовини про вступ України до Євросоюзу можуть розпочатися наступного року. Наша держава виконала майже 70% Угоди про асоціацію з ЄС.

Ми маємо потужну підтримку європейських держав – наших друзів, і це також додає оптимізму щодо європейських перспектив України.

Сам статус кандидата в члени ЄС, який отримала Україна, дає нам час для підготовки і багато можливостей для внутрішніх реформ.

Насамперед маємо рішуче змінити законодавство України. Необхідні зміни, які стосуються юстиції та вільного підприємництва, треба запровадити якомога скоріше!

Наданий час ми маємо використати ще й для того, щоб зі всіма союзниками по антипутінській коаліції плідно працювати для збільшення і посилення оборонної та безпекової допомоги для наших Збройних Сил, для всіх українських захисників.

На цьому напрямку ми вже є, по суті, повноправним членом Європейського Союзу.

Адже так, як зараз, під час російської воєнної агресії, допомагає нам об’єднана Європа, я думаю, одиниці країн можуть пригадати чи мріяти про таку допомогу.

Це та галузь, яка завдяки професіоналізму та мужності наших захисників та Збройних Сил України зараз вже відповідає всім критеріям оборонного і безпекового членства в Європейському Союзі!

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 13 вересня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова