Валентин Наливайченко: Передусім – національний інтерес у переговорах у Німеччині

У переговорах з канцлером Німеччини Ангелою Меркель президент України має керуватися національними інтересами: наголошувати на питаннях деокупації Донбасу й Криму, говорити про створення Міжнародного економічного фонду відновлення Донецької та Луганської областей. А до зустрічі у Вашингтоні треба їхати з конкретикою – реальними реформами.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу «Прямий».

«Стільки разів влада нам обіцяла, що обговорює це питання з міжнародними партнерами. Але ж де Міжнародний економічний фонд відновлення Донецької та Луганської областей?» – зауважив він.

Також, на думку Валентина Наливайченка, ключовими питаннями візиту українського президента до Німеччини стане боротьба з корупцією та енергетична безпека. На жаль, і в першому, і в другому питанні українська влада повністю провалилася.

«Після візиту до Меркель доведеться з конкретикою їхати і до Вашингтона. Правильно наголосив Держсекретар США Блінкен: покажіть нам хоч одного топкорупціонера за ґратами, відновіть правосуддя і створіть справді незалежні антикорупційні органи, які будуть працювати. Саме цього очікують від України наші міжнародні партнери», – підсумував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова