Валентин Наливайченко: Останній пакет допомоги від США – це великий злам на підтримку України

11-й пакет безпекової оборонної допомоги від США на 700 мільйонів доларів – це величезний злам на підтримку України.

 Таке переконання висловив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко у студії телеканалу «Апостроф».

«Ключове: США вперше включили у безпекову допомогу Україні ракетні системи залпового вогню, зокрема, HIMARS. Ця зброя має значні переваги над усіма російськими (радянськими) зразками озброєння», – наголосив він.

За словами Наливайченка, перша перевага – це відстань ураження противника, (у тих систем, що ми отримаємо, це понад 60 км).

«І це те, що конче потрібно нашим ЗСУ на Донеччині і Луганщині. Такі ракетні системи залпового вогню на великій відстані зможуть знищувати наступальний авангард і потенціал ворога», – сказав політик.

Наливайченко пояснив також, що друга перевага HIMARS – це точність: «Вона безпрецедентна. І про таку точність російські генерали навіть мріяти не можуть».

«Палець бога» – так називають у всьому світі системи HIMARS. І коли цей палець вказав на ворога – його вже не існує. Перші чотири установки HIMARS, які передбачені в пакеті допомоги США, зможуть пекельно вражати агресора в глибину і звільняти наші території. Периметр ураження, а відтак і периметр безпеки для наших ЗСУ набагато збільшується. Ми зможемо зберегти життя наших військових, атакуючи ворога. А це головне!» – підсумував Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова