Валентин Наливайченко обурився законопроєктами, які ухвалили в парламенті

Народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко розкритикував окремі закони, які сьогодні ухвалила більшість  у парламенті.

Про це він розповів на своїй сторінці у Фейсбук.

 

«Сьогодні у Верховній Раді – контрпродуктивний день. З нульовою користю для громадян України. Чому? Тому що багато депутатів проголосували закони, які, на мою думку, не підуть на користь ані країні, ані людям», – написав він.

 

Йдеться, зокрема, про урядовий законопроєкт щодо скасування безмитного ввезення в Україну автомобілів громадянами. Мита, акциз і ПДВ повертаються з 1 липня.

 

«Ми переконували не голосувати за повернення величезних мит на імпортні авто. Українці, в тому числі наші захисники, втратили дуже багато автомобілів під час бомбардувань наших міст і сіл. На жаль, мита повернули, але, думаю, що не надовго», – повідомив Наливайченко.

 

Також депутат висловив обурення щодо ухвалення газового законопроєкту, за який сьогодні проголосувала більшість: «Він списуватиме з бюджету, а отже, з кожного громадянина, 264 мільярди гривень під час війни. І це тільки для того, щоб «Нафтогаз», монополіст, вирішив свої проблеми, причому за рахунок людей!»

 

«Переконаний: під час війни треба діяти по-іншому: не позбавляти грошей людей, які втратили авто, домівки і майно, не видоювати бюджет…» – підсумував Наливайченко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова