Валентин Наливайченко: Оборонно-промисловий комплекс може запустити економіку і наповнювати бюджет

Оборонно-промисловий комплекс здатний рухати економіку країни і давати наповнення до бюджету. Для цього треба ухвалити відповідні законопроєкти, які підтримають галузь.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в інтерв’ю «Апострофу», коментуючи урядовий проєкт бюджету на 2020 рік.

«У нас є за рахунок чого розвивати економіку. У нас є той двигун, який треба негайно запустити, це – оборонно-промисловий комплекс. Прямі замовлення на українські оборонні підприємства, створення ефективного органу управління, який дбатиме про оборонні підприємства. Ці та інші кроки підтримають галузь і дадуть роботу та зарплату працівникам українських підприємств», – наголосив парламентар.

Валентин Наливайченко нагадав, що півроку тому подав законопроєкт, який має зберегти оборонну промисловість та інвестувати у вітчизняну обороноздатність №3595. Але монобільшість не виносить його на розгляд у парламенті.

«У нас для ЗСУ потрібні модулі безпеки і санітарні модулі. Їх можна виготовляти в Україні. У Дніпрі, Запоріжжі і Харкові заводи із задоволенням готові це робити. Хтось з цієї влади, з цього уряду замовив хоча б один цей модуль? Жодного!» – зауважив депутат.

На переконання Валентина Наливайченка, прямі замовлення та підтримка ОПК дозволять поповнювати бюджет країни та створювати робочі місця для наших громадян.

«Насправді дуже багато оборонних питань можуть рухати економіку. Ми не перша країна, яка проходить тимчасову окупацію, не перша країна, яка обороняє свою територію. Це означає, що ми можемо використовувати найкращий досвід країн, які оборонялися і розвивали свою промисловість», – додав парламентар.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова