Валентин Наливайченко: Настав час перезапустити оборонно-промисловий комплекс країни

Народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко зареєстрував законопроєкт, який має зберегти оборонну промисловість, зупинити її занепад та почати інвестувати у вітчизняну обороноздатність.

 

«Настав час перезапустити наш оборонно-промисловий комплекс. Як фахівець і державник знаю, що сучасна зброя і знаряддя найкраще захищають, а їхнє виробництво найшвидше рухає економіку та наповнює бюджет. Знаю і реальний стан речей в ОПК зараз і цю прогнилу систему управління об’єктами ОПК», – зауважив народний депутат.

Валентин Наливайченко наголосив, що проєкт закону про особливості управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі України (№3395) спрямований, передусім, на впровадження прозорої та дієвої системи управління оборонним комплексом.

«Звертаюся до керівників підприємств, інженерів і робітників: я почув ваші пропозиції та реалізував їх у проєкті закону. Звертаюся до колег парламентаріїв: почуйте і ви та підтримайте необхідні зміни», – закликав Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова