Валентин Наливайченко: Моральний дух українців незламний

Головне з мого інтерв’ю британській службі новин Sky News про парад «побєдобєсія» в москві у 75-день нашого незламного протистояння російській агресії:

Суцільне божевілля: путін виступав зі своєю нафталіновою промовою перед ветеранами Другої світової війни в москві в той час, як російські загарбники гатили ракетами по мирному населенню Миколаїва та Одеси.

Стара і прогнила ідеологія: промова путіна – нічого більше, ніж заїжджена десятиліттями пропаганда радянщини з божевільною версією приналежності України до росії.

«Іхтамнєт»: жодного слова від путіна про кількість загиблих в Україні російських «асвабадітелей», про їхні звірства та злочини.

Цинізм російських фейків не має меж: в той час, як російська артилерія вбиває наших громадян і нищить наші міста, російська інформпомийка розносить, що влада України використовує мирне населення у якості живого щита у боротьбі з їхніми військами.

Відповідальність за припинення війни проти України лежить винятково на путіні!

Моральний дух українців незламний, попри те, що кожен куточок України наразі  щохвилини знаходиться під загрозою ракетних ударів.

Не полишу своїх зусиль 2014-2015 років на посаді голови СБУ, спрямованих на підвищення до натівських стандартів  контррозвідувальної та антитерористичної функцій Служби, а також сучасної кібербезпеки!

Слава Україні! Героям Слава!

Україна переможе

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 13 травня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова