Валентин Наливайченко: Ми хочемо почути, коли держава стане інвестором для українських підприємств

Влада має навчитися давати народу чесні відповіді, а від президента депутати «Батьківщини» хочуть почути, коли держава нарешті стане інвестором нашої економіки і які галузі підтримуватиме першочергово.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу «Україна 24», коментуючи анонсовану Зеленським стратегію розвитку країни.

«Ми чекали від президента чіткі й зрозумілі відповіді: на які підприємства космічної чи оборонної галузі підуть державні замовлення? В які сектори економіки уряд інвестуватиме? Адже найбільший інвестор – це держава, бо має бюджет! Які галузі вже очищені від корупції, зарегульованості та монополізації? На жаль, конкретики не було», – зауважив парламентар.

Валентин Наливайченко додав, що конкретні плани для відновлення промислового виробництва, ОПК, щодо підтримки аграріїв отримають підтримку у фракції.

Він також нагадав, що «Батьківщина» і її лідер Юлія Тимошенко вже розробили стратегію розвитку України до 2030 року, яка навіть видана книжкою «Новий курс України».

«У цій стратегії все розписано детально по кожній галузі, по кожному вектору і сектору економіки – в якому стані перебуває і що робити. І її треба брати на озброєння!» – наголосив Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова