Валентин Наливайченко: Мета «Батьківщини» – відновлення електронного декларування та покарання кожного топкорупціонера

«Батьківщина» закликає повернутися до розгляду та ухвалення законопроєкту про відновлення електронного декларування та повернути чесні правила до Верховної Ради.

Про це заявив з парламентської трибуни народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко.

«У той час, як топкорупція, а точніше кажучи, щурі-топкорупціонери гризуть корабель України, в цьому парламенті йде нечесна гра! Ми хочемо знати, хто ті особи, які зовні блокують зараз розгляд, а головне – ухвалення закону про тотальне повернення електронного декларування, безумовне звільнення з посад будь-якої особи, яка внесена в реєстр корупціонерів!» – сказав парламентар.

Нагадаємо, сьогодні парламент вирішив перенести розгляд проєкту про повернення у законодавство скасованих Конституційним судом антикорупційних норм.

У зв’язку з цим Валентин Наливайченко від імені фракції закликав негайно повернути законопроєкт на розгляд Ради.

«Поверніть на чесні правила у цей парламент! Ми маємо голосувати не тільки й не стільки за стратегію, скільки за конкретні строки, конкретні покарання конкретних топкорупціонерів! Не буває доброчесності без очищення, і не буває справедливості без відповідальності та невідворотності покарання!» – наголосив народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова