Валентин Наливайченко: Люди зі своїх кишень розплачуються за непрофесіоналізм влади

Енергетична бідність – ще один «подарунок» від влади під ялинку людям та країні.

Наші громадяни не знають, як звести кінці з кінцями, бо ж за дво-трикімнатну квартиру отримали платіжки по 3 тисячі гривень за опалення в усіх містах України!

Як можна прожити людині з пенсією у 2 тисячі гривень, або зарплатою в 6,5 тисяч на місяць, якщо лише тепла оселя коштує 3 тисячі?… Ані президента, ані прем’єра, схоже, це не цікавить…
Високопосадовці накаталися на лижах в Буковелях-Куршавелях і в них все добре!

Якщо ж нефахове керівництво держави не знає, як діяти в кризовий період (до якого самі довели Україну!), то варто бодай перейняти досвід нашого сусіда – Польщі.

У час, коли ціни на енергоносії у Європі пішли вгору, уряд Польщі, щоб знизити тарифи та стримати їх ріст для своїх громадян, знизив податки на енергоносії! Цим розумним рішенням польська влада подбала про своїх громадян і бізнес!

Нагадаю, ми як опозиція в парламенті ще два з половиною роки тому внесли законопроєкт, за яким газ власного видобутку мав би йти винятково на потреби громадян України. Проте провладна монобільшість його вперто ігнорує! Їх взагалі немає на роботі. І не буде ще 10 днів!

А куди поділися 16 млрд гривень, виділені торік на збільшення видобутку українського газу, ані голова правління «Нафтогазу» Вітренко, ані прем’єр Шмигаль досі не дали відповіді!

Цей самий видобуток в Україні зменшився… До того ж, закупили газу в цьому опалювальному сезоні вдвічі менше, ніж минулого року!

У підсумку саме громадяни України розплачуються зі своїх кишень та гаманців за такий разючий непрофесіоналізм та безлад, які відбуваються в країні!

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 15 січня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова