Валентин Наливайченко: Кулуарщина та утаємниченість у відносинах з Росією знову матиме негативні наслідки для України

Якщо українська влада і далі провадитиме утаємничену від громадян кулуарну політику, результат «нормандської зустрічі» 9-го грудня буде нульовим.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко в ефірі телеканалу «Еспресо».

«Громадяни України мають право знати, яку позицію відстоює і що обіцяє президент Зеленський та його команда під час перемовин з представниками Російської Федерації», – сказав він.

Валентин Наливайченко нагадав про таємничі переговори помічника президента Єрмака з російськими чиновниками: українському суспільству досі нічого не відомо ні про предмет, ні про статус цих переговорів, ні про повноваження Єрмака.

«Вийдіть до людей, поясніть зміст цих зустрічей! Кулуарщина та утаємниченість у відносинах з Росією, а тим більше з президентом Путіним, згубить президента Зеленського», – застеріг депутат.

Політик також виступив проти поєднання в одному переговорному форматі питань газу та відновлення миру. На переконання Валентина Наливайченка, Україна зараз має сильні позиції на переговорах з Росією щодо газу.

«Наші позиції посилює і рішення Стокгольмського арбітражу, за яким Газпром нам винен три мільярди доларів за недопоставлені обсяги газу для транзиту. Маємо і підтримку Держдепу США, який займає жорстку позицію, включно з санкціями, щодо «Північного потоку-2», – підсумував Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова