Валентин Наливайченко: Головне завдання – допомогти родичам жертв авіакатастрофи в Ірані

«Батьківщина» підтримала постанову «Про Заяву Верховної Ради України у зв’язку з трагічною загибеллю пасажирів літака рейсу PS 752 авіакомпанії Міжнародні авіалінії України внаслідок його збиття Ісламською Республікою Іран». За документ проголосували 368 народних депутатів.

Головні завдання Верховної Ради під час ухвалення цього документу – допомогти та захистити інтереси громадян України, родичів жертв цієї трагедії.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко під час розгляду у парламенті відповідної постанови.

«Верховна Рада має показати свою позицію – ми захищаємо наших громадян, ми обов’язково будемо добиватися компенсації і родичам жертв, і українському авіаперевізнику. Відтак, фракція «Батьківщина» пропонує у тексті заяви обов’язково зазначити, що повинна бути проведена ідентифікація кожного загиблого, забезпечено повернення тіл в Україну, а також виплата іранською стороною компенсацій кожній родині загиблих громадян України та українському авіаперевізнику», – зазначив Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова