Валентин Наливайченко: Головне, що має єднати Україну, – це дія!

Влада має не святкувати, а діяти, адже загроза від Російської Федерації нікуди не зникла.

«Дія має відбуватися у двох напрямках: повна підтримка і фінансування Збройних сил України й формування фахової Територіальної оборони. Сподіваюся, влада не тільки святкуватиме, а й робитиме ці конкретні речі», – сказав він.

На думку Наливайченка, розслаблятися ще нема підстав:

«Обороноздатність, безпека й економіка – ось пріоритети на сьогодні. Запобігти загрозі від РФ, яка не знята, можуть ЗСУ і готовність кожного громадянина боронити свою землю».

«Якщо вже й оголосили День єднання, то я б чекав від президента ініціативи щодо створення Міжнародного економічного фонду з допомоги Україні, щоб підвищити нашу стійкість, здатність відбивати агресію Росії. Це та дія, яка потрібна Україні!» – переконаний народний депутат.

Валентин Наливайченко також повідомив, що «Батьківщина» виступає за жорсткі санкції до кожного депутата Держдуми РФ, який голосував за «визнання» ЛДНР.

«Керівник фракції Юлія Тимошенко і заступник Сергій Соболєв вчора зустрілися з керівництвом МЗС, з керівництвом парламенту і чітко заявили: час діяти! Необхідно накласти санкції на депутатів Держдуми Росії, вимагати міжнародної реакції. Адже вчорашнє голосування – це акт визнання окупаційних адміністрацій. Головне – українській владі робити все можливе, щоб не допустити кримського сценарію в окупації Донбасу», – заявив народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова