Валентин Наливайченко: Чорнобиль – на кожному клаптику української землі, яку нищить окупант

Моя перша військова тривога зі зброєю та захисним хімкомплектом була в ніч на 26 квітня 1986 року в Острі Чернігівської області. О другій ночі нас, строковиків піхотинців, підняли, вишукували на нічному плацу та відправили в очеплення до Прип‘яті.

Тільки під ранок ми зрозуміли, що тривога – через вибух на Чорнобильській АЕС. Від солдат хімбатальйону дізналися, що рівень радіації зашкалює, а вибух реактора на АЕС – це сотні Хіросім на нашій землі.

Майже тиждень крізь запаморочення та боротьбу зі слабкістю не могли зрозуміти, чому в Києві, на відстані 94 кілометрів від нас нічого не повідомляють, проводять парад на 1 травня, не евакуюють людей?

36 років минуло від дня тієї катастрофи. Тепер прокидаємося вже 62-гу ніч від сирен та ракетних атак на нас, українців. Катастрофа в Маріуполі, Волновасі, Харкові, в кожній квартирі та хаті, зруйнованих бомбами і ракетами російського агресора!

Чорнобиль 2022 року – в серці кожного українця.

Чорнобиль – на кожному клаптику української землі, яку нищить окупант.

Чорнобиль – в душі кожного українця та українки, які втратили рідних, яких захоплюють та ґвалтують, які ховають своїх найдорожчих.

Ми знаємо справжнє ім‘я Чорнобиля 2022 року. Це – російський агресор.

І ми знаємо, що буде далі. Ми вистоїмо та переможемо!

Слава Україні

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 26 квітня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова