Вадим Івченко: Зниження рейтингів влади – це відповідь на існуючу соціально-економічну політику

Пріоритетними питаннями для влади мало б бути надання стимулів та преференцій бізнесу для розвитку. З дня обрання президента Зеленського минуло вже півтора року, й сьогодні в більшості областей його партія не набирає навіть 10%. Це і є ставлення до тієї соціально-економічної політики, яку проводить монобільшість.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Вадим Івченко в ефірі телеканалу ZIK.

«Будь-які заборони, наприклад мораторій на вивіз лісу-кругляку, без стимулів місцевому товаровиробнику на завезення деревообробного обладнання без мит, на продаж продукції, на закупівлі через локалізацію – це шлях до контрабанди! Саме це зараз і відбувається!» – зауважив народний депутат.

Він, зокрема, переконаний, що чинна влада не буде нічого робити для країни, поки громадяни не покажуть їй червону картку на виборах.

«Ще один приклад – ремонт доріг турецькими компаніями. На одному з ефірів обговорювалося це питання і я вирішив розібратись. Виявилось – наші компанії мають суттєві проблеми з обіговими коштами, тому потребували передплати, адже не мали змоги за свої кошти закупити додаткове обладнання та матеріали. А держава не змогла виплатити авансом величезні кошти… Турецькі компанії погодились на оплату за виконані роботи. Тому зупинились на турках. Напевно, якби наші компанії змогли взяти банківську позику під невеличкий відсоток на закупівлю матеріалів та техніки – тоді б змогли позмагатись за цей дуже вигідний контракт. А це підтримка місцевого товаровиробника, податки, робочі місця, розвиток підприємництва. Утім, чомусь влада в цьому абсолютно не зацікавлена…» – обурився Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова