Вадим Івченко: Зміна одного або кількох міністрів не змінить політику уряду

Зміна одного або декількох міністрів навряд чи зможе реально дати поштовх для зміни всієї політики уряду.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Вадим Івченко під час ефіру на телеканалі «Апостроф TV».

«За останні два роки вже відбувалися зміни у складі Кабміну. Можна навіть сказати, що він був оновлений майже повністю! Що змінилось для людей від цього? Нічого! Потрібно не просто тасувати міністрів, потрібно змінювати програму і напрям діяльності уряду. Тільки затверджена програма дій уряду є тим документом, за яким ми можемо оцінювати роботу міністрів», – наголосив парламентар.

На думку Вадима Івченка, сьогодні в уряді «відбуваються перекоси по різних напрямках».

«Щодо заміни окремих міністрів, то дії монобільшості не можна назвати виваженими. Адже, коли говорять про ефективність окремого міністра, то зазвичай не мають на увазі результатів лише його роботи. Скоріш за все, оцінюють, як він працює в команді. Кандидатури оцінюються не за професійністю і тим, що вже ними було зроблено, а за критеріями лояльності до правлячої політичної сили. От і маємо негативні наслідки в політиці. І це дуже легко змінити, якщо переобрати весь Кабінет Міністрів, обравши професіоналів у галузях, й ухвалити план роботи уряду», – заявив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова