Вадим Івченко: Затримки зарплат вчителям та лікарям – не привід для піару влади

Розтиражована ЗМІ інформація щодо наказу президента терміново виплатити бюджетникам затримані зарплати, це не «історія про доброго царя», а факт несистемної роботи урядовців.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко в ефірі «5 каналу».

«Ще під час ухвалення бюджету на 2019 рік, «Батьківщина» попереджала депутатів попереднього скликання, що коштів на виплати бюджетникам не вистачить приблизно на 2-3 місяці, адже медична та освітня субвенції були проголосовані без відповідної індексації. Новий уряд, хоча це і було заявлено, не зробив аудиту наявних коштів, тож, як ми й прогнозували, гроші на зарплати закінчились у вересні. Замість того, аби розв’язувати цю проблему в робочому порядку, уряд Гончарука вирішив дочекатись, а може «якось все саме вирішиться», – обурився депутат.

Вадим Івченко наголосив, що заяви урядовців про те, що в затримці заробітних плат винна місцева влада, ніщо інше, як намагання виправдатись. Адже саме уряд спрямовує медичну та освітню субвенції на місця.

«Невже не можна було одразу робити відповідні кроки щодо погашення заборгованості, а не чекати поки президент отримає в соціальних мережах скарги від людей. Показовим, до речі, стало те, що гроші одразу ж після наказу президента знайшлись!» – резюмував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова