Вадим Івченко: Закликаю владу поновити всі програми Фонду соціального страхування

«Батьківщина» закликає депутатів відновити справедливість і поновити всі виплати з Фонду державного соціального страхування.

Про це з трибуни Верховної Ради наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Вадим Івченко під час обговорення законопроєкту №3692 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

«Виплати родинам, які втратили годувальника, одноразові виплати потерпілим в разі втрати працездатності, гроші на санаторне лікування, виплати на лікарські засоби та вироби медичного призначення, на медичний сторонній догляд, побутове обслуговування та додаткове харчування тощо – це ті кошти, які проходять через Фонд державного соціального страхування. Весною монобільшість заблокувала їх начебто на час карантину, а сьогодні винесла в зал на голосування законопроєкт, який пропонує поновити лише одну виплату – по безробіттю», – обурився народний депутат.

Парламентар припустив, що, імовірно, різні обмеження вигадуються через бажання окремих людей взяти фонд під свій контроль.

«Нікому не дозволимо «поховати» ці кошти! Ще раз підкреслю – половину коштів на боротьбу з пандемією, які були виділені парламентом, віддали на ремонти доріг. Як це стосується лікування хворих? «Батьківщина» зареєструвала альтернативний законопроєкт №3032 щодо повного відновлення виплат по фондах соціального страхування. Але сьогодні підтримуватиме будь-які закони, які поновлюють виплати з фонду, аби люди отримали кошти якомога скоріше. Закликаю депутатів між першим та другим читанням внести правки та відновити виплати по всім іншим категоріям! Давайте передусім думати про людей!» – закликав Вадим Івченко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова