Вадим Івченко: За красивими гаслами влади не стоїть жодних економічних розрахунків

Грошова допомога від Президента є нічим іншим, як обманом та замилюванням очей громадян. Бо за красивими передвиборчими гаслами «Ми виділимо кошти…» не стоїть жодних економічних розрахунків. 

Про це в кулуарах Верховної Ради заявив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Вадим Івченко.

«Сьогодні в порядку денному засідання стоять закони про зміни до бюджету на цей рік щодо перерозподілу коштів (2,5 мільярди гривень на розвиток інфраструктури, а також виділення 3 мільярдів гривень – так звана «тисяча за вакцинацію»). Хочу зазначити, що ці зміни до бюджету не підтримані навіть Міністерством фінансів, яке заявило, що не бачить джерел надходження коштів», – наголосив депутат.

Вадим Івченко вважає, що з’явитися необхідні кошти можуть хіба лише після початку емісії, тобто включення друкарського верстата. А це своєю чергою потягне за собою інфляцію і збідніння громадян.

«Вже зараз Держстат дає цифри, що зростання реального ВВП України сповільнилося до 2,4% у III кварталі  2021 року. А розподіляючи подібним чином віртуальні кошти ми ще сильніше погіршимо економічну ситуацію. Тому «Батьківщина» не голосуватиме за ці «красиві передвиборчі гасла», адже вважаємо їх обманом та замилюванням очей громадян», – підсумував Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова