Вадим Івченко: Юлія Тимошенко прагне сформувати ефективну систему управління країною

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко здатна дати таку платформу, яка допоможе сформувати ефективну систему управління державою.

Про це народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко повідомив у прямому ефірі на телеканалі «NewsOne».

Як повідомив політик, 24 серпня лідер «Батьківщини» презентувала у Києві концепт Нової народної Конституції. Під час заходу Тимошенко відкрито розповіла про наявність в Україні дуалізму влади, про те, що немає реального народовладдя, що народ не може впливати на людей, яких обирає.

«Вона також розповіла про те, що люди не мають права на референдум, про те, що правоохоронні органи призначаються фактично коаліцією. І правоохоронні органи не працюють проти тих, хто формує виконавчу владу або проти тих корупціонерів, які присмоктуються до державного бюджету наче п’явки і заробляють корупційні гроші», – розповів Вадим Івченко.

До того ж, зазначає парламентарій, ні чинна Верховна Рада, ні майбутня не здатна змінити ситуацію в Україні. Саме тому сьогодні необхідно змінити систему координат,  змінити платформу і робити це треба за допомогою людей, переконаний депутат від «Батьківщини».

І саме Юлія Тимошенко разом з командою експертів, правників, науковців формує наразі таку платформу, щоб потім винести напрацьований проект нової Конституції на затвердження всенародним референдумом.

Вадим Івченко наголосив, що сьогодні вкрай необхідно сформувати ефективну систему управління державою, де чиновники і депутати, які обираються, слугуватимуть народу України.

 

 

 

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова