Вадим Івченко: Влада продовжує цинічно економити на своїх громадянах

«Батьківщина» підтримує законопроєкт щодо виділення коштів на оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Водночас неприпустимим є цинічна економія влади на інших верствах населення.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Вадим Івченко під час обговорення у Верховній Раді законопроєкту №3819.

Політик зауважив, що з 66 мільярдів, виділених парламентом на подолання наслідків пандемії COVID-19, за цільовим призначенням використано лише половину. Іншу ж частину, за словами Вадима Івченка, можновладці вирішили спрямувати на ремонт доріг.

«І це в той час, коли законом № 553-ІХ заблоковано видатки Фонду соціального страхування України за окремими напрямами. Громадяни України – застраховані особи будуть позбавлені на період карантину підтримки від держави. На час карантину, який може тривати роками, підтримки у вигляді виплат не отримають потерпілі в разі стійкої втрати працездатності, а також члени їхніх сімей. Не отримають виплат застраховані особи на санітарно-курортне лікування, на лікарські засоби та вироби медичного призначення, на спеціальний медичний та постійний сторонній догляди, побутове обслуговування та додаткове харчування тощо. Хочу наголосити, що перш за все за будь-якими показниками страхових випадків знаходиться людина, яка потрапила у скрутні життєві обставини», – зазначив політик.

Також Вадим Івченко зупинився на проблемі забезпечення безпечного перебування учнів у школах, оскільки держава не потурбувалась про виділення відповідних коштів на закупівлю захисних засобів, антисептиків, термометрів тощо.

«Це є функцією держави. Натомість вона переклала її на органи місцевого самоврядування. Хочу порадити нашій владі запроваджувати лівоцентристський підхід та політику», – резюмував парламентар.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова