Вадим Івченко: Влада маніпулює підвищенням зарплат та пенсій

Сьогодні влада розпочала масові маніпуляції з повідомленням про підвищення заробітних плат освітянам.

Про це розповів народний депутат, член фракції «Батьківщина» Вадим Івченко в ефірі телеканалу «NewsOne».

«Заробітну плату підняли згідно з ухваленим бюджетом. Так, закон зазначає, що мінімальна заробітна плата вчителя має дорівнювати трьом мінімальним заробітним платам. Отже, це майже 11 тисяч. А скільки влада сьогодні оприлюднила заробітну плату вчителя? 6,5 тисяч! Тобто, бачимо просте невиконання закону, який ухвалили депутати Верховної Ради. Люди про цю маніпуляцію навіть не здогадуються», – пояснив політик.

Також він звернув увагу на необхідність підвищення пенсій військовослужбовцям.

«Це питання дуже заполітизоване. І я вважаю, що президент чекає саме початку передвиборчої кампанії, аби підвищити свій рейтинг, і тоді вирішуватиме цю проблему. Закликаю всіх робити висновки: це не щедрість! Це обов’язок глави держави і його команди – не залишати пенсіонерів віч-на-віч з захмарними цінами та тарифами», – вважає Вадим Івченко.

Парламентар також прогнозує, що в кінці цього року або на початку наступного відбудеться «бум небаченої щедрості від президента Порошенка».

«Президент має намір виглядати таким собі «добрим батьком» для країни, отже відбудуться і підвищення пенсій, і їх індексація (хоча законом вона повинна і так відбуватись). Навіть, можливо, землю громадам будуть роздавати. Хоча це обов’язок і уряду, і президента», – зазначив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова