Вадим Івченко: Влада блокує проведення «земельного» референдуму    

Наша фракція єдина не дала жодного голосу за «земельні» закони. Бо той так званий «ринок землі», який сьогодні запропонувала монобільшість, не відповідає ні європейським, ні світовим стандартам, а також не враховує національних інтересів українців. Тому команда «Батьківщина» використовує всі можливі засоби для захисту землі.

Про це заявив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина» Вадим Івченко під час ефіру на телеканалі «Україна 24».

«Кожна країна бореться за свою продовольчу безпеку, а у нас намагаються якнайшвидше розпродати землю. Але є вихід – це всеукраїнський референдум на захист землі. Ми зібрали ініціативну групу, до якої увійшли 11 тисяч людей з усієї України – в кожному селі, в кожному районному центрі, кожному місті люди будуть збирати підписи. За умови, якщо дозволить президент Зеленський. Адже всі розуміють, що він має більшість у ЦВК, а ЦВК має зареєструвати відповідну ініціативну групу, щодо чого у нас є певні сумніви», – повідомив Вадим Івченко.

Також парламентар закликав владу не блокувати роботу Конституційного Суду.

«Дайте суддям проголосувати, щоб кожен показав своє обличчя, і вони дали тлумачення багатьох статей Конституції, зокрема тої, в якій земля є власністю українського народу, а не українського олігархату», – наголосив народний депутат.

Нагадаємо, розгляд справи за поданням «Батьківщини» щодо неконституційності розпродажу української землі було перенесено через блокування владою роботи цієї інституції.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова