Вадим Івченко: Вимагаємо налагодити діалог з ФОПами й прийняти відповідні законопроєкти!

«Батьківщина» разом з малими підприємцями намагається переконати парламент прийняти законопроєкти, які нададуть можливість працювати та розвиватись малому підприємництву. 

Про це під час брифінгу у Верховній Раді заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Вадим Івченко.

«Просто зараз перед Верховною Радою стоїть приблизно чотири тисячі людей. «Батьківщина» всією фракцією захищає їх від свавілля парламенту, адже сьогодні відсутній діалог між владою та представниками малого бізнесу. Ми вимагаємо захисту людей, які зібрались на мирний мітинг, і від свавілля поліції. Вчора їм заборонили проносити та встановлювати апаратуру на сцені біля парламенту для того, аби озвучувати свої позиції, а зранку створювали кордони, які не пропускали мітингувальників, і вже затримано 15 людей за надуманими приводами», – наголосив Вадим Івченко.

Він також зазначив, що закони мають підтримувати та допомагати працювати малому бізнесу, адже саме розвиток малого підприємництва допоможе поліпшити економічну ситуацію як в регіонах, так і в країні в цілому.

«В час пандемії, економічних негараздів, військових загроз, виїзду інвесторів з України, своїх підприємців потрібно підтримувати! Не тих, хто сьогодні сидить на державних потоках, не тих хто намагається заробити на введеннях обмежень для підприємців. Ми вимагаємо прийняття відповідних законопроєктів, налагодити діалог з ФОПами та намагатись конструктивно подолати ту прірву, яку сьогодні створила непрофесійна влада і ганебні закони», – закликав Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова