Вадим Івченко: Відсутність стратегії в роботі уряду матиме негативні наслідки для розвитку економіки

Оприлюднений звіт уряду свідчить про те, що у влади відсутні системне бачення щодо здійснення реформ та економічного зростання країни.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко під час спілкування з журналістами у Верховній Раді.

«У самому звіті бачимо відсутність системних кроків та очікуваних надходжень для збільшення внутрішнього валового продукту. Напевне, наш уряд розраховує лише на Бога та гарну погоду, аби коштом аграрного сектора вийти хоч на якесь зростання. Однак, історія з введенням ринку землі може і тут внести свої корективи…» – обурився Вадим Івченко.

Політик наголосив, що уряд проявляє недбалість не тільки в питаннях, що стосуються розвитку економіки, а й в інформуванні населення щодо важливих подій в Україні.

«Ситуація у Нових Санжарах була спровокована критичним інформаційним недопрацюванням урядовців у роз’ясненні подій та відсутності роботи з жителями цього населеного пункту. Посадовці мали не тільки пояснити, чим викликаний вибір Нових Санжар для розміщення евакуйованих людей, а також показати, що робить все можливе для того, аби карантинні заходи були проведені на найвищому рівні. Отже, за інформаційну роботу уряду потрібно поставити двійку!» – зазначив Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова